Vědomostní kvíz pro seniory aneb chvilka zábavy pro všechny babičky a dědečky

Nechte na chvilku odpočinout vaše babičky a dědečky od vnoučat, každodenní rutiny a posaďte je k  našemu novému vědomostnímu kvízu. Ten je navržený speciálně pro seniory a nabízí kombinaci otázek z historie a starších filmů. Přináší tak výbornou kombinaci nostalgie a zábavy.

Vědomostní kvíz se skládá z deseti otázek, přičemž každá otázka má tři možné odpovědi. Cílem je získat minimálně pět správných odpovědí. Skvělý výsledek je pak cokoliv nad 8 bodů. Na konci kvízu naleznete podrobné vyhodnocení, které vám poskytne informace o dosaženém skóre. Také se zobrazí správné odpovědi na veškeré otázky.

TIP: Ovládáte ještě znalosti ze základní školy? Zkuste si náš nový kvíz!

Tento kvíz je první dílem ze série odpočinkových kvízů pro všechny babičky a dědečky (druhý díl naleznete na tomto odkaze).  Pevně doufáme, že se u něj pobavíte a trochu zavzpomínáte.

Vítejte v našem VĚDOMOSTNÍM KVÍZU PRO SENIORY.

Začněte prosím kliknutím na tlačítko START

O autorovi

Učitelka 1. stupně základní školy (AJ, M) | Web | Články

Jsem maminka dvou rošťáků, učitelka anglického jazyka a matematiky na prvním stupni ZŠ a v neposlední řadě také oddílová vedoucí na letním táboře. Práce s dětmi je zkrátka moje celoživotní poslání. Proto jsem se na mateřské dovolené rozhodla psát tento blog.