Kvízy pro dospělé: Dokázali byste se vrátit zpět do školních lavic?

Jak by se vám dařilo, kdybyste se vrátili o nějaký ten rok zpátky a zasedli opět do školních lavic? Mají to dnešní děti na základkách jednoduché nebo právě naopak? Vyzkoušejte si náš první školácký kvíz pro dospělé z chystané desetidílné série. Je navržený speciálně pro starší osmnácti let a nabízí kombinaci otázek ze všech školních předmětů od českého jazyka, přes matematiku až po přírodopis. 

Kvíz se skládá z deseti různorodých otázek, přičemž každá otázka má tři možné odpovědi (ale pouze jednu správnou). Cílem kvízu je získat pět bodů, přičemž každá správná odpověď znamená jeden bod. Skvělý výsledek je cokoliv nad 8 bodů. Na konci kvízu, kromě dosaženého skóre, naleznete opět veškeré otázky včetně správných odpovědí.

TIP: Zkuste si také náš kvíz pro milovníky retra a historie

Kvíz samozřejmě řešte bez jakýchkoliv dalších pomůcek a časový limit byste si měli stanovit na maximálně deset minut. Přejeme vám hodně štěstí.

Vítejte v našem VĚDOMOSTNÍM KVÍZU PRO DOSPĚLÉ.

Začněte prosím kliknutím na tlačítko START

 

O autorovi

Učitelka 1. stupně základní školy (AJ, M) | Web | Články

Jsem maminka dvou rošťáků, učitelka anglického jazyka a matematiky na prvním stupni ZŠ a v neposlední řadě také oddílová vedoucí na letním táboře. Práce s dětmi je zkrátka moje celoživotní poslání. Proto jsem se na mateřské dovolené rozhodla psát tento blog.