Vědomostní kvíz pro seniory 2. díl: Vyznáte se v zastaralých slovech?

V tomto článku vám přinášíme druhý díl našich kvízů pro všechny babičky a dědečky (pokud jste nezkusili první díl, tak odkaz je zde).  Náplní tohoto kvízu nebudou otázky z historie či filmů, tak jak tomu bylo v předchozím kvízu. Nyní se totiž podíváme, jak jste na tom se zastaralými slovy, na které už v dnešní mluvě nenarazíte. Pevně doufáme, že se u našeho krátkého testu pobavíte.

Opakování důležitých informací

Pokud jste dělali již první kvíz, tak můžete rovnou přejet na konec článku a začít kvíz. Pro ostatní základní informace ke kvízu. Vědomostní kvíz se skládá z deseti otázek, přičemž každá otázka má tři možné odpovědi. Cílem je získat minimálně pět správných odpovědí. Skvělý výsledek je pak cokoliv nad 8 bodů. Na konci kvízu naleznete podrobné vyhodnocení, které vám poskytne informace o dosaženém skóre. Také se zobrazí správné odpovědi na veškeré otázky.

Co když mám kvíz hotový?

Zkuste i naše další kvízy, které nejsou přímo zaměřené pro seniory. Například kvíz, který ověří vaše znalosti ze základní školy. Popř. pohádkový kvíz u kterého se pobavíte i s vnoučaty.

Vítejte v našem VĚDOMOSTNÍM KVÍZU PRO SENIORY

DÍL 2

Začněte prosím kliknutím na tlačítko START

 

O autorovi

Učitelka 1. stupně základní školy (AJ, M) | Web | Články

Jsem maminka dvou rošťáků, učitelka anglického jazyka a matematiky na prvním stupni ZŠ a v neposlední řadě také oddílová vedoucí na letním táboře. Práce s dětmi je zkrátka moje celoživotní poslání. Proto jsem se na mateřské dovolené rozhodla psát tento blog.