Jak doma zabavit nemocné dítě? Vyzkoušejte naše pracovní listy pro děti od tří let

Nevíte, jak zaplnit nečekaně volný sychravý den s vaší ratolestí? Nebo co dělat, když je dítě nemocné, potřebuje odpočinek, ale zároveň se nechce pouze nudit v posteli? Máme pro vás řešení! Naše zábavné pracovní listy plné úkolů jsou vytvořeny přesně pro potřeby dětí od tří let.

Co bude potřebovat

  • Tiskárnu: Pro vytištění těchto pracovních listů, a to ideálně barvenou.
  • Psací potřeby: Barevné pastelky, fixy, nebo voskovky.
  • Dobrou náladu: Protože kreativita a zábava musí jít ruku v ruce!

Jak stahovat pracovní listy?

Pracovní listy jsou k dispozici ve formě obrázků nebo PDF. Ukládejte je pouze pomocí odkazu pod každým listem. Pokud byste použili jiný způsob, tak s vám Stačí si je uložit do počítače a poté jednoduše vytisknout.

Proč je to skvělá zábava

  1. Prima čas strávený společně: Pracovní listy jsou skvělým způsobem, jak trávit čas s dítětem. Můžete společně řešit úkoly a povídat si o obrázcích.
  2. Rozvíjení dovedností: Naše pracovní listy nejsou jen o zábavě, ale také o výuce. Pomáhají dětem rozvíjet jemnou motoriku, rozpoznávat barvy, tvary, a podporují kognitivní schopnosti.
  3. Zábava na míru pro děti: Každý pracovní list je navržen s ohledem na potřeby a zájmy dětí. Od jednoduchých barevných úkolů až po hádanky či jednoduché matematické cvičení, aby se dítě mohlo bavit a zároveň se učit.

Pracovní listy pro děti od 3 let k vytisknutí

V současné době jsou vám k dispozici dva pracovní listy z celkových deseti připravovaných. Ostatní listy budou ke stažení na tomto odkazu v průběhu února.

Pracovní list volně ke stažení zde.

Pracovní list volně ke stažení zde.

 

Vytiskněte si naše pracovní listy a pusťte se do zábavy plné objevů a učení. Přejeme vám skvělou rodinnou zábavu!

O autorovi

Učitelka 1. stupně základní školy (AJ, M) | Web | Články

Jsem maminka dvou rošťáků, učitelka anglického jazyka a matematiky na prvním stupni ZŠ a v neposlední řadě také oddílová vedoucí na letním táboře. Práce s dětmi je zkrátka moje celoživotní poslání. Proto jsem se na mateřské dovolené rozhodla psát tento blog.