Chase, Rocky, Rubble, Skye? Stáhněte si oficiální omalovánky Tlapková patrola úplně zdarma

Jedním z nejoblíbenějších dětských seriálů dnešní doby je bezesporu Tlapková patrola (Paw Patrol), která sleduje dobrodružství týmu štěňat a desetiletého kluka jménem Ryder. Pokud máte doma malé fanoušky tohoto animovaného seriálu, můžete jim nyní snadno stáhnout oficiální omalovánky z webu PawPatrol.com úplně zdarma. V tomto článku Vám ukážeme jak na to a připojíme několik ukázek.

Jak stáhnout oficiální omalovánky z webu PawPatrol.com

(1) Otevřete webovou stránku Tlapková patrola:

(2) Výběr omalovánky:

  • Na stránce uvidíte mnoho omalovánek. Stačí si jen vybrat takový, který se Vám líbí. Poté klikněte na obrázek či žluté tlačítko „LET’S COLOR IT“

návod tlapkova patrola omalovanky

 

(3) Stáhnutí omalovánky:

V levém dolním rohu uvidíte žluté tlačítko s nápisem „Download Image“ (Stáhnout obrázek). Klikněte na toto tlačítko. Okamžitě se Vám do počítače stáhne obrázek, který si můžete vytisknut. A to je vše!

návod tlapkova patrola omalovanky

Omalovánky Tlapková patrola, které se líbí našim dětem

Rubble na skateboardu

 

Omalovánky Tlapková patrola
© Nickelodeon

Zde je odkaz na tuto omalovánku na webu PawPatrol.com

Tlapková patrola se fotí

Omalovánky Tlapková patrola
© Nickelodeon

Zde je odkaz na tuto omalovánku na webu PawPatrol.com

Ryder a Marshall

Omalovánky Tlapková patrola
© Nickelodeon

Zde je odkaz na tuto omalovánku na webu PawPatrol.com

Co je to seriál Tlapková patrola?

Tlapková patrola je populární animovaný seriál, který sleduje dobrodružství týmu štěňat s různými dovednostmi a jejich desetiletého lidského vůdce, Rydera. Každé štěně má své specifické schopnosti a vybavení, které používají k řešení problémů a záchraně situací ve svém městě Adventure Bay. Seriál je nejen zábavný, ale také vzdělávací, protože učí děti o spolupráci, řešení problémů a pomoci ostatním.

Proč jsou pro děti dobré omalovánky?

Omalovánky mají mnoho výhod pro dětský vývoj:

  • Rozvoj jemné motoriky: Barvení pomáhá dětem zlepšovat koordinaci ruky a oka, což je důležité pro psaní a další manuální dovednosti.
  • Podpora kreativity: Děti mohou vyjadřovat svou kreativitu a fantazii tím, že vybírají barvy a tvoří své vlastní umělecké dílo.
  • Soustředění a trpělivost: Dokončení omalovánky vyžaduje čas a soustředění, což může dětem pomoci rozvíjet tyto důležité vlastnosti.
  • Uklidnění a relaxace: Omalovávání může být také uklidňující aktivitou, která pomáhá dětem relaxovat.

O autorovi

Učitelka 1. stupně základní školy (AJ, M) | Web | Články

Jsem maminka dvou rošťáků, učitelka anglického jazyka a matematiky na prvním stupni ZŠ a v neposlední řadě také oddílová vedoucí na letním táboře. Práce s dětmi je zkrátka moje celoživotní poslání. Proto jsem se na mateřské dovolené rozhodla psát tento blog.